tomenu

 

Ponúkame domácu kvalitu!
 
Spoločnosť Chladfruct s.r.o. otvorila vo svojich nových priestoroch maloobchodnú predajňu, kde nájdete viac ako 200 druhov ovocia a zeleniny, výrobkov z medu, sušeného ovocia, suchých plodov a výrobkov zameraných na zdravú výživu. Nájdete tu kvalitu predaja z dvora s pohodlím nákupu vo veľkých predajných centrách.
 
Samozrejmosťou je prozákaznícky orientovaná otváracia doba: pondelok až piatok od 9:00 - 19.30 hod a v sobotu 8.00-19.30, či pohodlné parkovanie pred predajňou. 
 
Prekvapí vás množstvo čerstvého voňavého ovocia a zeleniny. Okrem bežných "každodenných" druhov je špecialitou obchodu drobné sezónne ovocie ako maliny, egreše, ríbezle, či čučoriedky, ktoré v Chladfructe dokážeme skladovať v špeciálnej  chladiacej technológii  Palett Fresh System až 40 dní bez straty kvality, ktorý sa nachádza v zázemí predajne, a to zaručuje stálu kvalitu a čerstvosť.
 
V ponuke nájdete aj obľúbené huby, čerstvé bylinky, ovocné a zeleninové šťavy a džúsy, či sušené ovocie. Tým sa výpočet sortimentu ani zďaleka nekončí, spoločnosť pripravuje ďalšie rozšírenie ponuky.   
tomenu